Hakkımızda

Kurulduğu 2008 yılından bugüne geçen bunca yıl,


Firmamıza birçok farklı alanda iş yapabilme yeteneği kazandırdı. Bugün; uzman Teknik Personelimizle Zayıf Akım Sistemleri ve Yapısal Kablolama Sistemleri Konularında Projelendirmeden uygulamaya çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizler firmaların ihtiyaçlarının belirlenerek, kendilerine en uygun çözümlerin sunulması ve bu çözümlerin öncesi danışmanlık hizmetlerinde bulunulması ve sonrası uygulamasında tek adres olma prensibi ile hizmet vermek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

Firmamız sektörün ileri gelen iş ortaklarımız ile Anahtar Teslim Zayıf Akım projeleri konusunda çalışmaktadır. Bu kapsamda, İletişim ve Network Çözümleri, Akıllı Bina Sistemleri (Yangın Algılama Sistemleri, Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri , CCTV, Kartlı Geçiş Sistemleri , SMA ve IP TV, PDKS,Interkom Sistemleri, Hırsız alarm ve Çevre güvenlik Sistemleri.) Yapısal Kablolama Çözümleri ve Sektörel çözümler konularında projelendirme, mühendislik ve kurulum hizmetleri sağlamaktadır.

Vizyonumuz

GRT Uydu ve Güvenlik Sistemleri LTD olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ülke genelinde ilk akla gelen firmalardan birincisi olmak istiyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda tamamlamış olduğumuz her proje bizim birer teminatımızdır.

Bizler,
"Hayatınızı kolaylaştıracak çözümler için çalışıyoruz"