Sizlere Sunduğumuz

AVANTAJLAR


Periyodik Bakım, Destek ve Arıza Giderme

Uzun vadeli ortaklık yaklaşımıyla düşük maliyetli kalıcı çözümler

Periyodik Bakım, Destek ve Arıza Giderme

Operasyonların kesintisiz devam etmesi


icon22

Sistemlerin istikrarlı olmasını ve güvenilirliğini sağlamak

icon23

Uzman teknik destek ekibi

icon24

Yetkin servis ağı

Bakım sorunları, ciddi maliyetlere neden olabilen daha kötüsü iş akışını, operasyonu etkileyebilen önemli sorunlardır


Planlı ve uzman yaklaşımımız ile hem arıza sorunlarını aza indiriyor hem de ortaya çıkan sorunlara kalıcı çözümler öneriyoruz.

Bilişim Teknolojileri Bakım ve Destek Hizmetleri

Yapılan araştırmalar, BT bütçelerinin %70 kadarının bakım ve düzeltici operasyonlar üzerine harcandığını gösteriyor. Operasyonların uzun süreli kısıtlanması ya da durması da belirlenemeyen maddi, manevi kayıplara işaret ediyor. Firmamız, veri merkezlerindeki kritik sistemlerde oluşabilecek tehlikeleri önlemek ve sorun sayısını minimize etmek için cihazlarınıza belirli aralıklarla ve periyodik olarak düzenli bakım ve destek hizmetleri vermektedir bu şekilde sistemin sürekliliği sağlanmış olur.

Bu doğrultuda, müşterilerimiz ile SLA (Hizmet Seviyesi Anlaşması, Service Level Agreement) anlaşmaları yapmaktayız. SLA, sizlere verilecek olan hizmetin veya servisin çalışma şeklini, hizmet verme süreçlerini ve yapısını belirlediği gibi bu hizmetin nasıl sağlanacağını ve karşılıklı sorumlulukların da belirlendiği anlaşmalardır. Bu noktada, SLA anlaşmalarıyla sizlerin ihtiyaç ve taleplerine konusunda uzman, sertifikalı teknik kadromuz ile cevap vermekteyiz. Operasyonların kritiklik durumuna göre, firmalar ile farklı seviyelerde farklı anlaşmalar yapmaktayız. Bu anlaşmaların değişkenlik gösterdiği maddelere örnek verilmesi gerekirse verilecek olan hizmetin niteliği, müdahale etme ve sorun çözme zamanı, yedek parça durumu gibi konulardır.

Sizlere sunacağımız periyodik bakım ve destek hizmetleri, yapmış olduğunuz IT yatırımlarının kesintisiz çalışmasını ve operasyonel iş sürekliliğini sağlayacak ve böylelikle veri merkezlerinizdeki iş kesintileri sorun olmaktan çıkacak.